Samsung Galaxy S Duos se představuje

Reklama

Samsung představil nový mobilní telefon Galaxy S Duos. Novinka patří k prvním mobilním telefonům, které kombinují operační systém Android Ice Cream Sandwich a možnost současného používání dvou SIM karet.

Nový duální telefon je velmi podobný současnému špičkovému Galaxy S III. Tak dobrou výbavu ale od Galaxy S Duos neočekávejte. I přes 1GHz procesor ale určitě půjde o jeden z nejvybavenějších dualSIM mobilů na trhu. Právě na používání dvou SIM karet současně se Samsung v tiskové zprávě zaměřuje. Funkce Dual SIM Always on umožňuje přijmout hovor na jednom čísle a zároveň zůstat na příjmu na čísle druhém, takže zvládnete veškeré vaše pracovní i soukromé povinnosti, aniž byste přitom zmeškali jediný hovor. Tato funkce přispívá k pohodlí při výběru SIM karty, ze které je volání dle vašeho tarifu momentálně výhodnější, protože mezi oběma SIM kartami můžete kdykoliv jednoduše přepínat.

Samsung Galaxy S Duos

Rozměry: 122 × 63 × 11 mm, 120 g
Displej: 4″, 800 × 480 bodů, ? barev, TFT LCD
Procesor, systém: 1000 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: ? MB, 4000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA Wi-Fi
Další konektivita: GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 5 Mpx, video: FWVGA autofokus blesk
Podrobné specifikace
ještě se neprodává; očekávaná cena 6 999 Kč

Z další výbavy stojí za pozornost 4GB interní paměť a možnost používání karet, číslovkou 4 lze popsat i TFT displej s rozlišením 800 × 480 bodů.

Telefon bude určitě zajímavý i pro uživatele, kterým se líbí design Galaxy S III, ale telefon je na ně zbytečně drahý. Samsung Galaxy S Duos se v České republice začne prodávat v průběhu září za doporučenou cenu 6 999 Kč.

Reklama