Samsung Galaxy S4 má nové příslušenství

Reklama

Už jste si pořídili nový Samsung a ještě vám pár korun zbylo? Vyladit jej můžete novým příslušenstvím, v nabídce jsou pouzdra, gamepad, externí baterie i monitor kondice. Samsung myslel na vše.
Samsung Galaxy S4 lze ovládat pohledem, přečtěte si vše o tomto skvěle vybaveném smartphonu v našem článku.

SamsungGalaxyS4

Samsung Galaxy S 4 16 GB

Rozměry: 137 × 70 × 8 mm, 130 g
Displej: 5″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, Super Amoled
Procesor, systém: 1900 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
neprodává se

Flipové pouzdro S-View

FlipovePouzdroSView_2FlipovePouzdroSView_1

Šikovné pouzdro, které díky průhledné části ukáže část displeje s informacemi. Bet otevírání krytu se tak dá odmítnout hovor, hned víte, kdo volá. Nová funkce auto Wake-up telefon po otevření pouzdra v mžiku odemkne. K dispozici bude v provedení: černá a bílá; nabídka bude postupně rozšířena o další barevné kombinace. Doporučená cena: 899 Kč.

Flipové pouzdro

FlipovePouzdro_2FlipovePouzdro_1

Kryt Flip Cover představuje jednoduché pouzdro, díky otvoru na reproduktor lze s mobilem telefonovat, i když je zavřený. K dispozici bude v provedení: bílá, černá, růžová, modrá, zelená, oranžová, žlutá. Doporučená cena je 599 Kč.

Ochranný kryt Samsung Protective Cover+

SamsungProtectiveCover

Samsung Protective Cover+ je přesně padnoucí kryt z gumy a plastu, díky provedení odpruží nějaký ten lehký pád a poškrábání. K dispozici bude v provedení: růžová, modrá, zelená, bílá a tmavě modrá. Doporučená cena je 369 Kč.

Kožená kapsa

KozenaKapsa

Kvalitní pouzdro v jediném hnědém provedení pro zasunutí mobilu. Doporučená cena je 1 199 Kč.

Nabíjecí sada s baterií

SadaSBaterii

Dokovací pouzdro pojme další baterii a umí ji samozřejmě dobít. Budete tak u sebe stále mít dost energie. Jediné bílé provedení bude stát 979 Kč.

Bezdrátový gamepad

SamsungGamepad

Tohle je hodně zajímavý kousek, gamepad se páruje přes bluetooth a NFC, nechybí všechny ovladače pro snadné hraní, včetně uchycení mobilu. Bílá barva bude samozřejmostí, cena je vyšší – 1 799 Kč.

Bezdrátové dobíjení na podložce

IndukčníPodložkaKrytDobijeci

Indukční podložka bude vyčkávat na Galaxy S IV se speciálním krytem pro tento styl nabíjení. Pak jen mobil položit a dobíjet. Cena za podložku je 1 439 Kč, za kryt na mobil 949 Kč.

S-Band náramek

SBand

Pomocník hlavně sportujícím majitelům mobilu eviduje kalorie, kroky, vzdálenost i spánkový rytmus. Obsahuje gyroskop a je voděodolný. Náramek spolupracuje s aplikací S-Health, tam se data z náramku synchronizují. K dispozici bude v provedení: černá, modrá, růžová za cenu 2 099 Kč.

Body Scale – osobní váha

VahaSamsung

Neobyčejná váha se opět synchronizuje přes bluetooth s aplikací S-Health, tam se ukládají naměřené hodnoty stejně jako od náramku. Bílá váha bude stát 1 699 Kč.

Monitor srdečního tepu

HrudniPas

Hrudní pás S-Health doplňuje nabídku zdravotnického příslušenství. Můžete jej nosit při sportu, data opět uložíte do aplikace S-Health. Cena za černý pás je stanovena na 1 699 Kč.

Reklama