Samsung Galaxy S4 umí fotit a natáčet video [galerie]

Reklama

První dojmy z vlajkové lodi Samsungu jsou vesměs dobré, tradičně se dá pár drobností vytknout. Galaxy S4 rozhodně umí fotit a natáčet fullHD video, jak se můžete přesvědčit v tomto článku.

Samsung_Galaxy_S_4_11

Samsung Galaxy S4 máme na test v bílé barvě konstrukce, do stejné barvy se obléklo povinné příslušenství v balení (sluchátka, kabel, nabíječka). První seznámení hned odhaluje, že pro focení chybí hardwarová spoušť, což zaslouží výtku. Vždyť tady pracuje 13Mpx snímač s HDR režimem, kvalitním makrem, zkrátka pro mobilní fotografy skvělá nabídka. Spoušť to zbytečně kazí. Snímač podporuje záznam 1080p videa s 30 snímky za sekundu, autofokus samozřejmě pracuje v průběhu natáčení. Závěrka pracuje velmi rychle, do spouště stačí ťuknout, v mžiku se zaostřuje a exponuje. V přítmí a spíše tmě pomáhá LED blesk, je dobré, že zbytečně nepracuje třeba při focení v interiéru obchodu nebo doma.

Samsung Galaxy S 4 16 GB

Rozměry: 137 × 70 × 8 mm, 130 g
Displej: 5″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, Super Amoled
Procesor, systém: 1900 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Prostředí aplikace fotoaparátu nabízí přímo pod váš pravý palec volbu scénických režimů, nebo se spolehnete na automatiku. Jedním tlačítkem se aktivuje nahrávání videa, nic se složitě nepřepíná. Počítá se také s režimem HDR, panorama, akční snímky pohybujících se objektů apod. Kvalita snímků je nepochybně vynikající, ať už fotíte krajinky, lidi, auta nebo makro. Podívejte se sami, snímky jsou foceny v režimu 16:9 ve kvalitě 9,6 Mpx. Foceno i natáčeno je se zapnutou stabilizací.

Ukázkové fullHD video

Interiér

SasmungGalaxyS4_foto_8

Příroda

SasmungGalaxyS4_foto_7

Auta, moto

SasmungGalaxyS4_foto_6SasmungGalaxyS4_foto_5SasmungGalaxyS4_foto_4SasmungGalaxyS4_foto_2

Detail

SasmungGalaxyS4_foto_3

Budova

SasmungGalaxyS4_foto_1

 

Reklama