Samsung Galaxy Tab S4: tablet pro práci s novým perem

Reklama

Nový tablet má výkonu na rozdávání, ohromuje čtyřmi reproduktory, delší výdrží a vylepšeným perem. Od Samsungu dostanete ochranné pouzdro s klávesnicí.

Samsung Galaxy Tab S4 je velký tablet s 10,5palcovým displejem, který se hodí pro práci a zábavu. Displej se živými barvami díky AMOLED technologiemi nabízí spoustu prostoru pro ovládání přibaleným perem S Pen. S tím se dají pohodlněji psát poznámky a posílat zprávy.

Tablet dostal nové prostředí DevX, což je poprvé v celé řadě tabletů výrobce. Jeho výhodou je to, že po připojení klávesnice v pouzdru se prostředí aktivuje ze stávajícího Androidu a uživatelé s tabletem pracují jako na počítači. Lze pak ještě použít periferie jako monitor, myš a další. Výrobce nezapomněl na velkou výdrž až 16 hodin sledování videa, a to díky baterii 7300 mAh.

Novinka se bude prodávat od 24. srpna 2018 a to ve dvou barvách – černé a šedé. Cena startuje na 19 499 Kč s LTE a 17 999 Kč s Wi-Fi. Při objednávce 2. srpna do 23. srpna 2018 dostanete Ochranný kryt s klávesnicí zdarma. Běžně stojí 3 299 Kč. 

Reklama