Samsung Galaxy Tab S6 – nový tablet nejen pro umělce

Reklama

Samsung v Amsterdamu představil špičkový tablet s dotykovým perem. Tablet s velikostí 10,5 palců nabízí spoustu výkonu pro náročnou grafiku, může tak zastat práci na počítači.

Samsung Galaxy Tab S6 patří mezi velké tablety s 10,5palcovým displejem s technologií Super AMOLED. Samsung poprvé do tabletu instaloval čtečku otisků prstů přímo do displeje. Tablet za nemalou cenu doprovází bezdrátové pero S-Pen, které se na těle tablet udrží díky magnetu. Jelikož je pero spojené s tabletem přes bluetooth, můžete jej použít pro přepínání slajdů při prezentacích, focení dálkovou spouští apod. Pero se hodí pro rychlé poznámky s exportem do Wordu apod.

Tablet s hmotností 420 g a rozměry 244,5 x 159,5 x 5,7 mm dostal na zadní stranu 13Mpx fotoaparát (podporuje video 4K), vepředu je pak na Skype a selfie připraven 8 Mpx. Dobrou zprávou je určitě použití výkonného procesoru 64bit s 8 jádry s max. taktem 2,8 GHz. Společnost dělá 5 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Díky podporře rozhraní Samsung DeX lze tablet přepnout do režimu použití jako počítače, je k tomu připravena speciální klávesa.

Tablet Galaxy Tab S6 se bude prodávat v šedé a modré barvě ve dvou verzích – s LTE konektivitou za 19 999 Kč a pouze s Wi-Fi za 17 999 Kč. Součástí balení je ochranný kryt, stojánek. V prodeji bude od 23 .8., ale už teď běží předobjednávky, kdy můžete ochranné pouzdro v hodnotě 1 699 Kč zdarma. Více na Alza.cz.

Reklama