Samsung Galaxy Watch Active2: hodinky drahé jako mobil

Reklama

Samsung zaujímá významnou pozici na trhu chytrých hodinek a představuje nový model Active2. Na výběr jsou dvě velikosti, model s podporou LTE připojení, těšit se můžeme na nové funkce a hlavně špičkový Super AMOLED displej.

Samsung Galaxy Watch Active2 bude možné koupit s průměry 44 a 40 mm a navíc ve dvou typech konstrukce – hliník s pružným páskem nebo nerez ocel a koženým páskem. Novinkou na displeji je digitální luneta na displeji, což má sloužit pro jednodušší ovládání a procházení menu hodinek. Samozřejmostí je volba libovolné grafiky ciferníku, funguje to podle fotky outfitu, kdy hodinky upraví vzhled, aby vše ladilo. Hodinky 44 mm mají displej o průměru 1,4 palců (34 mm), menší 40 mm pak 1,2 palců (30 mm).

Hodinky pohání systém Tizen, nechybí podpora bluetooth, Wi-Fi, NFC pro platby. Watch Active2 jsou připraveny měřit až 39 činností, včetně běžného používání během dne a spánku v noci. Navíc v nich najdeme funkci pro meditaci, k tomu bude potřeba angličtina, němčina nebo španělština. Model hodinek s LTE připojením bude umět fungovat jako telefon, tedy volat, přijímat SMS a jiné zprávy, také přehrávat hudbu ze Spotify.

Dostupnost:

Galaxy Watch Active2 40 mm – černá, stříbrná, růžovo-zlatá 7 499 Kč 13. září
Galaxy Watch Active2 44 mm – černá, stříbrná, růžovo-zlatá 7 999 Kč 13. září
Galaxy Watch Active2 LTE (Stainless Steel) 44 mm – černá, stříbrná, zlatá (dle dostupnosti u operátora) 11 999 Kč říjen

 

Reklama