Samsung Galaxy Watch3 Titanium: chytrý luxus na zápěstí

Reklama

Samsung připravil fanouškům wearables dalš lahůdku, tentokrát speciální edici chytrých hodinek. Našetřit je ale třeba 17 499 Kč.

Samsung Galaxy Watch3 Titanium jsou odlehčeným modelem Watch3, který spoléhá na použitý materiál titan. Otočný kroužek kolem ciferníku zůstal, stejně tak pžřehledný systém Tizen. Součástí hodinek je černý řemínek s pevným utažením na různě tlustá zápěstí. Watch3 jsou novou sérií hodinek Samsungu, běžně k dostání jsou v nerezovém provedení s výhradně koženým řemínkem v různých barvách – černé, stříbrné a bronzové (např. Alza.cz). Vybíráte si z průměrů hodinek 41 a 45 mm, ceny se liší, menší vyjdou na 11 490 Kč a větší pak 12 490 Kč.

Funkční výbava pamatuje na všechny možné funkce, mezi které kromě fitness měření, hlídání vality spánku patří vychytávky jako měření vystoupaných pater, senzor k měření okysličení krve, samozřejmě nechybí notifiukace z mobilu, měření vzdáleností apod. Hodinky jsou vodotěsné, umí prozvonit na dálku spárovaný mobil, nechybí Gorilla Glass na displeji. Díky Super AMOLED displeji stále svítí s minimální spotřebou energie.

Reklama