Samsung Galaxy XCover Pro: odolný profík s vysílačkou

Reklama

Mobil, který přežije více, než jeho majitel. Nový Samsung se popere s vodou, mrazem i vibracemi, ustojí pády z výšky bez ochranného pouzdra. XCover se dá ovládat v pracovních rukavicích.

Samsung Galaxy XCover Pro je odolnou zimní novinkou s rozměry 159,9 x 76,7 x 9,94 mm při hmotnosti 218 g, která nabídne 6,3palcový displej, který lze ovládat v rukavicích! Android 10 pohání 8jádrový procesor 2 GHz a 4 GB RAM, pro data je místa 64 GB, vč. podpory microSD karet. Využít lze dualSIM podporu, nechybí NFC. O fotky se postará duální snímač 25 Mpx, vepředu pak fotí 13 Mpx. Baterie je výměnná, po dokoupení tak nikdy nezůstanete bez šťávy. Zajímavostí je podpora nabíjení přes Pogo konektor i použití dokovacích stanic jiných výrobců. Rovněž na těle obsahuje dvě programovatelná tlačítka, v noci posvítí LED baterkou.

Hlavní slovo u telefonu hraje jeho odolnost s certifikací IP68 proti vlhkosti a prachu, přežije pád z výšky 1,5 m i bez pouzdra. Armádní norma MIL-STD 810G zahrnuje odolnost proti axtrémním teplotám, výkyvům, otřesům, vibracím, nadmořským výškám. Pro outdoorové potřeby se hodí „vysílačka“, funkce v platformě Microsoft Teams pro komunikaci pracovníků mezi sebou. Galaxy XCover Pro bude u nás dostupný v první polovině února za doporučenou maloobchodní cenu 12 990 Kč.  

Reklama