Trapnost: Samsung zrušil slevovou akci po jediném dni

Reklama

Samsung před nedávnem nabídl, že každému, kdo si koupí ve značkové prodejně Galaxy S5, vrátí na účet 2 500 Kč. Nyní k tomu přidal 30% slevu na vše, a už musí oznamovat ukončení akční nabídky.

O slevě ve výši 2 500 Kč jsme vás informovali v tomto článku. Později k nim přibyla 30% sleva na veškeré produkty, kterou Samsung slaví pětileté výročí prodejen na českém trhu. Právě kombinace těchto slev způsobila, že Samsung musel rozeslat tiskovou zprávu následujícího znění:

dovolujeme si vás informovat, že nabídka zpětného bonusu 2 500 korun na Samsung GALAXY S5 byla ukončena. Velký zájem zákazníků, kteří se rozhodli spojit cashback s 30% slevou na mobilní telefony a příslušenství, výrazně urychlila vyčerpání dostupných bonusů

V praxi to znamená, že nyní máte k dispozici „už jen“ třicetiprocentní slevu. Ta ale platí jen do soboty, tak příliš neváhejte a nakupujte!

Doplněno  25.9.: nová tisková zpráva v 18.29 ukončuje i třicetiprocentní slevu v prodejnách „z důvodu vyprodání množství zboží určeného pro tuto akci. Během dneška dosáhlo sedm značkových obchodů Samsung několikanásobného navýšení prodeje, které výrazně překonalo veškerá očekávání.“

Celá akce tak dostává hořkou příchuť trapnosti. Samsung evidentně nedokázal odhadnout zájem o své produkty a slevovou akci, která měla být důstojnou oslavou pětiletého výročí na českém trhu, ukončil po první dni. Druhá možnost je, že počet produktů byl záměrně zvolen příliš nízce, jen aby zákazníky nahnal do prodeje. V každém případě ti, kteří se chtěli vypravit na nákupy o víkendu, teď nejspíš jen naštvaně skřípou zuby.

Reklama