Samsung Kettle Design: powerbanka a svítilna v akci [recenze]

Reklama

Samsung pro fanoušky příslušenství nachystal stylovou powerbanku s bezva LED svítilnou, které mohou tvořit nerozlučený celek. Jak to celé funguje?

Samsung Kettle je powerbanka s kapacitou 10 200 mAh nebo 5 100 mAh. V obou případech jde o stylově zaoblené příslušenství, které je radost používat. Díky tvarování powerbanka dobře stojí na stole, matný povrch navozuje příjemný pocit při dotyku a přenášení. Powerbanka dostala praktické neodnímatelné poutko, na horní straně pak nabízí  dva USB výstupy pro nabíjení (proud 2 A) prostřednictvím přibaleného kabelu USB – microUSB. Ten samý pak využijete pro nabití integrovaného akumulátoru, indikace se nachází na užší straně. Po stisku tlačítka se efektně ukáže LED indikace nabití. Za powerbanku dáte od 800 Kč ve variantě 10 200 mAh, v různých pastelových barvách, kupovat lze na Heuréce.

Samsung EB-PA710BL lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Samsung Kettle LED světlo je drobný doplněk právě k powerbankce Kettle. LED světlo je opět stylově zaobleno a vyvedeno v podobných barvách. Jedna polovina slouží jako krytka USB konektoru, který přesně sedí právě do jednoho USB slotu powerbanky na horní straně.

Po zasunutí tak můžete rovnou svítit, jde o studené bílé světlo s rozptýleným svitem. LED se vypíná dlouhým stiskem tlačítka na powerbance. Jeho síla je dostatečná pro svícení na čtení, hodit se bude třeba ve stanu. LED technologie zaručuje svícení spoustu hodin v kuse, tedy pokud budete mít powerbanku řádně nabitou. LED světlo lze také vložit do libovolného USB výstupu třeba v počítači. LED světlo Samsung stojí asi 260 Kč, vybírejte v obchodech na Heuréce.

Powerbanka Kettle a LED světlo na videu

Reklama