Samsung opět vrací peníze: tentokrát 1500 Kč za Galaxy Alpha a Galaxy S5

Reklama

Samsung opět přichází s cashbackovou akcí. Každý, kdo si do konce roku zakoupí Samsung Galaxy S5 nebo Samsung Galaxy Alpha, a stihne se zaregistrovat na webu, získá na svůj účet zpátky 1 500 Kč. Spěchejte, počet kusů je omezen.

Předně, akce se vztahuje jen na dva uvedené modely. Nic jiného než Galaxy S5 a Galaxy Alpha vám výrobce neproplatí. Jelikož se v obou případech jedná o přístroje s pořizovací cenou vyšší než 15 000 Kč, je zpětné proplacení přibližně deseti procent více než vítané.

SamsungGalaxyS5_4

Za druhé, musíte stihnout termín. Akce běží od 15. prosince do 31. prosince 2014. V tomto čase musíte stihnout produkt nejen zakoupit, ale i provést registraci na webu Samsung-Bonus.eu. Na těchto stránkách vyplníte kromě informací o sobě také výrobní číslo přístroje a dodáte sken účtenky. Samsung informace ověří a pošle vám peníze.

Samsung G900 GALAXY S5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Za třetí, počet je omezen. Samsung limituje akci nejen časově, ale i počtem telefonů. Abyste získali peníze zpět, musíte se vejít do prvních 1 100 zájemců. Na výše uvedeném webu vidíte počitadlo, před výletem do obchodu tak snadno zjistíte, jestli má ještě cenu pospíchat.

SamsungGALAXYAlpha_2

Za čtvrté a za poslední, pozor na výběr prodejny. Samsung nevrací peníze každému, kdo si mobil koupí. Podporuje pouze autorizované prodejce, konkrétně Alza.cz, Comfor, CZC.cz, Datart, Electro World, Elvia Pro, Euronics ČR, Expert Elektro, Kasa.cz, Mall.cz, Mironet.cz, Mobil Pohotovost, O2, Okay, Planeo Elektro, Prodejní síť Space, Prodejní síť T-mobile, Sunnysoft,
T. S. Bohemia.cz, Tesco Stores ČR a Vodafone. Samozřejmě můžete zajít i do značkové prodejny Samsung (Centrum Černý Most, OC Chodov, OC Nový Smíchov, Palladium, OC Olympia Brno, OC Šantovka Olomouc, Forum Liberec, OC Futurum Hradec Králové a Samsung Plaza Praha).

Samsung G850 Galaxy Alpha lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama