Samsung oživuje legendu: Galaxy S III Neo

Reklama

I když už na pultech obchodů najdete Samsung Galaxy S 5, jihokorejský výrobce nezanevřel ani na archaickou řadu S III. Resuscituje ji novým modelem Galaxy S III Neo s čtyřjádrovým procesorem, 4,8″ displejem a operačním systémem Android.

Od doby uvedení prvního modelu Galaxy S III uplynulo již hodně vody, takže spolu s resuscitací musel výrobce přidat řadu pokročilých funkcí. Také na hardwarové výbavě bylo třeba trochu přitlačit. Ostatně, podívejte se sami.

Samsung_Galaxy_SIII_Neo_1Samsung_Galaxy_SIII_Neo_2

 

Samsung Galaxy S III Neo má čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz, k tomu je k dispozici paměř RAM s kapacitou 1,5 GHz. Kombinace těchto dvou parametrů zajistí naprosto plynulý chod operačního systému Android 4.4 se všemi doplňkovými funkcemi a aplikacemi. K uložení dat je k dispozici 16GB úložiště a paměťová karta typu microSD.

Samsung_Galaxy_SIII_Neo_3 Samsung_Galaxy_SIII_Neo_4

Na zadní straně pak najdete 8Mpx fotoaparát s automatickým zaostřováním, a bleskem, který ke všemu umí natáčet 1080p videa. Díky funkci Burst shot okamžitě zachytí sérii dvaceti po sobě jdoucích snímků a funkce Best photo vybere nejlepší z osmi zachycených fotografií. Čelní stranu pak zdobí videokamera s rozlišením 1,9 Mpx. Ta navíc sleduje vaše oči a telefon automaticky ponechá jas displeje neztlumený, abyste mohli bez přerušení například číst elektronickou knihu nebo brouzdat po internetu.

Samsung_Galaxy_SIII_Neo_5

Samsung Galaxy SIII Neo je na českém trhu dostupný začátkem srpna 2014 v modrém provedení. Doporučená maloobchodní cena je 5 999 Kč.

Graf ceny produktu Samsung i9301 Galaxy S III Neo poskytuje server Heureka.cz

Reklama