Samsung posadí 3 lidi do karavanu a pošle na road trip

Reklama

Samsung spustí road trip Epická jízda, na kterou vybere tři zájemce z řad mládeže ve věku 18-26 let. Přihlašujte se do 7.5., třeba to vyjde vám.

Epická jízda je road trip v zapůjčeném karavanu, na cestu dostanete vše potřebné a musíte se u všeho natáčet. Od Samsungu budete mít v ruce nejnovější modely Galaxy S23. Zájemci se mohou hlásit do 7. května 2023 na speciálním webu, měli by rádi fotit, vařit a hlavně vše řádně sdílet online. Samsung ze zájemců vybere od 9.  do 18. května 2023 tříčlenný tým, který podstoupí pětidenní trénink, aby se 23. května 2023 vydal na cestu. Trasa je daná Samsungem, v karavanu nebude chybět jídlo a hlavně bude třeba plnit zadané úkoly. Trasa karavanu se objeví na webu, takže bude možnost se s účastníky potkat osobně.

Podmínkou přihlášení do výzvy je zaslání maximálně 60sekundového videa, v němž bude zájemce vysvětlovat, proč by měl Samsung na Epickou jízdu vyslat právě jeho. Videa je možné nahrávat na sociální sítě (Instagram a TikTok) pod označením #EpickaJizda až do 7. května 2023.

Reklama