Samsung přesouvá zákaznickou linku do Česka

Reklama

Samsung v Hradci Králové otevře českou infolinku. Vyškolení operátoři nabídnou zákazníkům podporu po telefonu i on-line pomoc, pomohou s nastavením mobilních telefonů, zařídí servisní zásahy u zákazníka a celou řadu dalších služeb.

Abychom byli přesní, zákaznickou linku neprovozuje Samsung sám, využívá k tomu služeb specializované firmy Teleperformance. V první fázi bylo proškoleno šestnáct operátorů, kteří ochotně pomohou se vším, co se týká mobilů, tabletů a digitálních fotoaparátů. Ve druhé polovině tohoto roku najde nová místa dalších čtrnáct pracovníků se zaměřením na ostatní zařízení Samsungu, včetně televizorů a audio výrobků.

Pokud se z nějakého důvodu stydíte zavolat na číslo 800 726 786 (v pracovní dny 8-18, v sobotu 9-16), můžete využít některou z online možností. Operátoři se vám budou věnovat na chatu, speciálním webovém rozhraní nebo na Facebooku. Umí vzdáleně nastavit mobilní telefon nebo vám objednat servisní zásah. Tisková zpráva uvádím, že k přesunu zákaznické linky ze zahraničí do tuzemska vedlo mimo jiné i snazší školení v Česku umístěných operátorů.

Reklama