Samsung S Charger Pad: naučte S5 nabíjet bezdrátově

Reklama

Je konec rozčilování s krytkou microUSB u vlajkové lodi Galaxy S5! Pořiďte si kryt a nabíječku pro bezdrátové nabíjení, mobil pak stačí položit a nechat dobíjet. Tohle elegantní řešení vás vyjde asi na 1 500 Kč.

SchargerPad_9SchargerPad_1

Samsung Galaxy S5 lze dobíjet pouze microUSB pod krytkou na spodní straně. Anténu pro bezdrátové nabíjení standardně neobsahuje, ale lze to vyřešit novým krytem S Charger Cover za asi 600 Kč. Kryt vypadá jako ten standardní, je o pár gramů těžší a nepatrně tlustější. Opět podporuje voděodolnost mobilu, zevnitř vidíte těsnění.

SchargerPad_5SchargerPad_2

Nabíjecí kryt vs. standardní

SchargerPad_6

Když koupíte i bezdrátovou nabíječku Samsung S Charger Pad za asi 900 Kč, užijete si luxus bez nutnosti hledání kabelu microUSB. Drobná placka s neklouzavou gumovou základnou má asi 72 × 72 mm, na jedné straně microUSB a na další vícebarevnou LED. Ta blikáním zeleně indikuje dobíjení. Díky standardu nabíjení Qi můžete dobít mobily jiných značek, pokud to podporují, např. redakční Lumia 820 s příslušným krytem. O jejím nabíjení jsme psali v tomto článku.

SchargerPad_8SchargerPad_7SchargerPad_3SchargerPad_4

Nabíjení je pohodlné a zhruba stejně rychlé jako z klasické nabíječky. Na displeji mobilu se po položení rozsvítí hláška o aktivovaném bezdrátovém nabíjení, po chvilce zhasne.

Nabíječka Samsung EP-PG900IBE lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pouzdro Samsung EP-CG900IB černé lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama