Samsung se postará o váš pohyb s novým příslušenstvím

Reklama

Samsung souběžně s novým Galaxy S10 představil nové nositelné příslušenství, nám se nejvíce líbí stylové špunty Buds, ale určitě se povedly i nové hodinky a náramek. Co vše umí?

Galaxy Watch Active jsou chytré hodinky, Galaxy Fit či Galaxy Fit e představují náramky a bezdrátová Galaxy Buds patří do uší. Hodinky Active půjde u nás koupit v barvách černá, stříbrná, růžovo-zlatá, zelená a to za 6 499 Kč od konce března. Hodinky monitorují fyzickou aktivitu i spánek, nechybí poradenství s tréninkem a párování s Androidy a iOS.

Sportovní voděodolné náramky Fit a Fit e stejně jako hodinky hlídají fyzickou námahu včetně kvality spánku, umí změřit vybrané typy sportovní činnosti. Model Fit bude k dostání v černé a stříbrné za  2 599 Kč. A stejně s ním se v květnu dočkáme odlehčené verze Fit e za pouhých 999 Kč. Ten bude k mání v černé, bílé a žluté barvě.

Zajímavým doplňkem mohou být Galaxy Buds, bezdrátové špunty v bílé, černé nebo žluté barvě. Od dubna je koupíme za 3 999 Kč, obsahují mikrofon na hovory a díky technologiím uvnitř dokonce uslyšíte, co se děje kolem, i když je budete mít v uších. Baterie podpoří sluchátka na 6 hodin výdrže, v přibaleném pouzdru se mohou dobít na dalších 7 hodin. Nebo se dají bezdrátově dobít z Galaxy S10 díky podpoře Qi.

Reklama