Samsung SmartTag2 pohlídá vaše cennosti

Reklama

Samsung začal prodávat další generaci chytrého přívěsku, který vám pomůže sledovat pohyb vašich věcí. Nebo třeba členů rodiny.

Samsung SmartTag2 se prodává za 999 Kč v černé nebo bílé variantě, výhodný je 4pack za 3 199 Kč. Proč si koupit více kusů najednou? Protože sledovat pohyb vašich věcí je zábava nebo nutnost. Praktické využití tyto tagy najdou snadno. Stačí je vložit do kufru na dovolenou, do batohu dětem, pod sedadlo motorky, do obojku psa. A vždy budete v mobilu vědět, kde jsou.

Nálezce tagu ho může naskenovat a spatří na mobuilu adresu a kontakt na majitele. Zařízení je registrované na účtu Samsungu, takže se stačí přihlásit a všechny tagy se napojí na vaše zařízení, nový mobil apod. Výdrž baterie drobného zařízení je veliká až 700 dní v kuse v úsporném režimu při neustálém sledování polohy, přívěsek mobil zaregistruje na vzdálenost až 120 m s využitím speciálního bluetooth. Pohybovat se tag může kdekoliv, dostal normu IP67 s odolností proti vodě a prachu, přežije tak hodně. Proti zneužití slouží funkce v aplikaci Samsungu, kdy dostanete info, že vás třeba sleduje jiný přívěsek, který nepatří vám.

 

Reklama