Samsung uvádí nové příslušenství, máte tip na dárky!

Reklama

Samsung před Vánoci nachyxstal několik kousků nového příslušenství, kterým třeba uděláte radost pod stromečkem. Hodit se může powerbanka, repráček i podložka pro nabíjení.

samsung_prislusenstvi_2samsung_prislusenstvi_3

Powerbanka se světlem

samsung_prislusenstvi_1samsung_prislusenstvi_6

Samsung Battery Pack Kettle Design je nová powerbanka s kapacitami 5 100 nebo 10 200 mAh. Cenově se pohybuje 699 a 849 Kč, světlo lze dokoupit za dalších 299 Kč. Konektory počítají s microUSB a USB-A. Vybírat se bude z růžové nebo mentolové barvy, tedy nicmoc pro pány.

Reproduktor se světlem

samsung_prislusenstvi_5

Samsung Bottle Design je přenosný reproduktor, který umí svítit různým světlem dle nastavení v aplikaci v mobilu. Za 1 799 Kč pořídíte reproduktor s bezdrátovým nebo microUSB nabíjením, připojit lze sluchátka. Hrát bude až 8 hod v kuse. Hodit by se mohl někde na výletě či ve stanu.

Reproduktor na cesty

samsung_prislusenstvi_7

Samsung Scoop Design je malý repráček za 1 099 Kč, obsahuje mikrofon a vydrží 8 hod v kuse hrát. Odolá vodě a díky poutku ho přichytíte třeba na batoh.

Pohodlné nabíjení

s_p

Wireless Charger Tray design je nabíjecí podložka se sloty USB-A a USB-C, podoruje nabíjení 3 zařízení najednou s LED indikací (2× bezdrátově, 1× drátově). uplatnění najde třeba v kanceláři i doma. Stojí 1 399 Kč.

Reklama