Samsung vylepšuje Galaxy S III pomocí Premium Suite

Reklama

Majitelé mobilních telefonů Samsung Galaxy S III budou moci brzy stahovat Premium Suite, balík funkcí vylepšujících již tak dobrý Android 4.1 Jelly Bean. Po její instalaci se objeví řada zajímavých novinek, podívejte se na jejich kompletní přehled.

Galaxy S III dostal teprve nedávno aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean. Dnes jihokorejský výrobce oficiálně představil balík Premium Suite obsahující funkce již dříve odzkoušené na modelu Note II. Jedná se například o:

Multi window – Uživatelé mohou současně zobrazit dvě různě aplikace vedle sebe pro víceúčelové využití displeje.

Fun and Easy Photo Experience – V Samsung Galerii mohou nyní uživatelé nejen prohlížet více obrázků najednou, ale také intuitivně vytvářet a řadit fotky a videa do kategorií.

Paper Artist je exkluzivní Samsung aplikace, která nabízí řadu zábavných a kreativních způsobů pro focení. Dále poskytuje funkce pro úpravu fotek prostřednictvím barevného štětce.

Group Cast – S využitím Wi-fi sítě mohou uživatelé ve stejném čase sdílet a upravovat dokumenty, prezentace a obrázky s několika přáteli či spolupracovníky, aniž by každý musel soubor stahovat zvlášť.

Smart Rotation – displej se automaticky přizpůsobuje vůči uživatelovu obličeji. Je tak vždy v ideální poloze;

Contextual Tag – uživatelé mohou na fotkách a videích či v hlasových záznamech označit přátele, místo a datum;

Contextual Page – přístroj rozezná, kdy jsou zapojená sluchátka a automaticky otevře přehrávač hudby.

Auto Share Shot Pairing s využitím NFC – Nastavením kamery na Auto Share Shot mohou nyní uživatelé rychle sdílet fotky a videa jednoduchým propojením Galaxy S III s jiným přístrojem umožňujícím NFC a S-Beam.

Vylepšené funkce fotoaparátu – S novou funkcí Best Face a vylepšenou verzí předchozí funkce Best Photo si uživatelé mohou vybrat z pěti souvislých snímků nejlepší záběr všech lidí na fotkách a vytvořit tak obrázek, s kterým budou spokojeni všichni zúčastnění. Low Light režim je přidán pro možnost pořízení jasných a ostrých fotek i na tmavých místech. Uživatelé mohou zachytit překrásné krajiny s použitím režimu Panorama, nyní se záběrem 340-360 stupňů.

Uživatelé se na Samsung Galaxy S III také mohou těšit z mnoha zdokonalených funkcí.

Continuous Input – souvislým pohybem prstu/dotykového pera přes klávesnici mohou uživatelé psát snadněji a rychleji.

AllShare Cast – uživatelé mohou bezdrátově propojit Galaxy S III s televizí pro okamžitý přenos obsahu smartphonu na větší obrazovku.

Smart Dock – TouchWiz interface umožňuje úpravu domovské obrazovky tak, aby se automaticky přizpůsobila pro práci v dokovací stanici.

Vylepšená reakce dotyku – uživatelé si na Galaxy S III mohou vychutnat ještě rychlejší dotykovou odezvu.

S Beam – pouhým přiblížením k dalšímu přístroji s aplikací S Beam (Galaxy Note II a Galaxy S III mini, Galaxy S III), umožňuje sdílení 1GB filmového souboru do tří minut a 10MB hudebního souboru během dvou vteřin, a to i bez Wi-Fi nebo mobilního signálu.

Samsung Galaxy S III 32 GB

Rozměry: 137 × 71 × 9 mm, 133 g
Displej: 4,8″, 1280 × 720 bodů, 16 mil barev, Super AMOLED
Procesor, systém: 4 jádra, 1400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 32000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack HDMI
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Samsung i9300 Galaxy S III 32GB v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Reklama