Samsung začne v Česku prodávat hodinky Gear S2

Reklama

Samsung začne v průběhu první poloviny listopadu prodávat v Česku své nové hodinky Gear S2. K dispozici budou ve sportovní i elegantní verzi, těšit se můžete na kulatý displej.

Samsung_Gear_S2_Lifestyle_1Samsung_Gear_S2_Lifestyle_2

Tělo hodinek je kulaté a tlusté pouze 11,4 mm. Displej má průměr 1,2″, používá technologii AMOLED a nabídne rozlišení 360 × 360 bodů. Procesor je vybaven dvěma jádry a taktovaný na frekvenci 1 GHz, což ve spolupráci s 512MB pamětí RAM postačuje k plynulému chodu operačního systému Tizen.

Samsung_Gear_S2_Classic_1

K ovládání slouží dvě tlačítka – Home a Back, které doplňuje otočná luneta. Hodinky předně zobrazují veškerá oznámení z telefonu – kalendář, kontakty, e-mail a zprávy. Pokud budete mít zájem, můžete přes hodinky dokonce odesílat zprávy. Zajímavější jsou ale fitness funkce.

Samsung_Gear_S2_Sport_3Samsung_Gear_S2_Sport_1

Hodinky samozřejmě neustále sledují vaši aktivitu a lehce vás popichují, pokud se daný den moc nehýbete. Uvnitř je navíc vestavěn NFC čip, takže s nimi teoreticky můžete platit, otevírat nejrůznější dveře apod.

Samsung_Gear_S2_Classic_3Samsung_Gear_S2_Sport_2

Na jedno nabití vydrží 2-3 dny, poté je musíte položit na bezdrátovou nabíjecí stanici, kterou najdete v základním balení. Sportovní hodinky Samsung Gear S2 se budou prodávat v tmavě šedém provedení s tmavošedým páskem, nebo ve stříbrném provedení s bílým páskem za 8 999 Kč. Elegantní verze Samsung Gear S2 classic bude k dispozici v černé barvě s koženým páskem za 9 999 Kč.

Samsung_Gear_S2_Classic_2Samsung_Gear_S2_Sport_4

Reklama