Sazka Mobil má první paušální tarif, skoro neomezený

Reklama

Sazka Mobil se posunul zase o úroveň výše. Kromě předplacené karty spojené s loterií přinese od 1. května také tarif s měsíčním paušálem, který je v podstatě neomezený.

Nový tarif se jmenuje Šťastný tarif 377, částka v názvu vyjadřuje výši měsíčního paušálu. Tarif je nabízen bez úvazku, pokud ho vypovíte včas, doplatíte jen paušál za právě probíhající zúčtovací období, a tím jsou vaše vztahy s operátorem vyřízeny.

Tarif obsahuje 1 000 volných minut, což podle názoru Sazka Mobilu, ke kterému se připojuji, bude naprosté většině lidí dostačovat. Dokonce i těm, kteří si platí o několik stokorun dražší neomezené tarify. A pokud náhodou ne, minutová sazba 0,90 Kč/min je více než příjemná.

K tarifu mám v podstatě dvě výtky. Předně neobsahuje žádné textové zprávy, takže je budete platit podle počtu skutečně odeslaných kusů. Za druhé obsahuje jen málo dat. Sto megabajtů měsíčně většině dnešních smartphonů nepostačí, takže si k ceně rovnou připočtěte aspoň 47 Kč za dokoupení nového balíčku. Na druhou stranu, navzdory posledním trendům nedokupuje Sazka Mobil FUP automaticky, vždy o to musíte explicitně požádat.

Sazka Mobil Šťastný tarif 377

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Tarif s měsíčním paušálem
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 377 Kč
Volné jednotky 1000 minut 100 MB
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 0,90 Kč/min / 0,90 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 0,90 Kč/min / 0,90 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 0,90 Kč/min / 0,90 Kč/min
SMS, MMS 0,90 Kč, 4,90 Kč
Doplňující informace Možnost dokupu dat: 100 MB za 47 Kč

I s touto službou Sazka Mobilu je spojena loterie. Pokud vezmete měsíční vyúčtování a půjdete ho zaplatit na terminál Sazky, současně si tím vsadíte. Za každých 200 takto zaplacených korun získáte jednu sázku. Jiné způsoby platby, například převod z účtu, bohužel s účastí na loterii spojeny nejsou.

Sympatická je absence uzavírání papírových smluv (byť smluvní vztah podle platných zákonů samozřejmě vznikne). Pokud chcete přejít na paušální program Sazka Mobilu, pořiďte si jeho předplacenou kartu, aktivujte ji odchozím hovorem a dobijte ji alespoň na 400 Kč. Poté na webu operátora vyplníte formulář – žádost o převod na tarif, a je vše vyřízeno. Čtyřsetkorunový kredit bude použit jako záloha, kterou vám operátor vrátí, pokud v termínu zaplatíte první dvě vyúčtování.

Reklama