Sazka Mobil po roce: 150 tisíc zákazníků

Reklama

Sazka Mobil už je na českém trhu přesně rok. Za tu dobu nasbíral úctyhodných více než 150 tisíc zákazníků. Při této příležitosti se pochlubil několika zajímavými statistikami.

U virtuálních operátorů platí, že kdo získá více než 100 000 zákazníků, patří už k těm několika málo větším. (Kromě této první ligy se na trhu samozřejmě pohybuje také spousta menších „příštipkářů“ a několik průběžně krachujících paběrkářů.)

Sazka Mobil, který zahájil činnost 17. února 2014, se tedy chlubí 150 tisíci aktivními zákazníky. Všichni z nich mohou soutěžit v rámci loterie Sazka Mobil Šance. Stačí dobít a počkat, jestli vylosují alespoň část vašeho telefonního čísla. Takových šťastlivců už se za rok nasbíralo 50 tisíc, pět z nich dokonce vyhrálo jackpot. Celková suma výher dosáhla takřka 4 000 000 Kč.

Nejlepší zákazník provolal více než 268 hodin, což odpovídá neuvěřitelným 12 dnům. Mezi další rekordy patří jiný zákazník, který poslal celkem 14 185 SMS nebo nejvyšší jednorázové dobití 3 600 Kč. Mezi nejzajímavější roamingové destinace, ve kterých se zákazníci Sazka Mobile pohybují, patří Tanzanie nebo Nový Zéland.

Reklama