Sazka mobil slaví 9 let na trhu

Reklama

Už je to devět let, co na český mobilní trh vtrhli virtuální operátoři. Mezi nimi i Sazka mobil, tkerý zajímavě kombinuje loterie a mobilní služby. K devátým narozeninám naděluje dárečky svým zákazníkům.

Největší virtuální mobilní operátor Sazka mobil začal poskytovat služby svým zákazníkům již 18. února 2014. Vsadil na spojení se značkou s dlouholetou tradicí a rozsáhlou sítí poboček, příznivé ceny volání i mobilních dat a také na propojení s číselnou loterií Sazka mobil šance.

Ke svým devátým narozeninám naděluje hned tři dárečky. V mobilní aplikaci, online samoobsluze, na infolince nebo přes SMS si můžete se slevou aktivovat datové balíčky. Balíček s 5 GB dat získáte za 240 Kč namísto standardních 350 Kč. Balíček s 10 GB dat stává běžně 450 Kč, nyní je za 340 Kč. Konečně balíček s 50 GB dat si operátor v akci cení na 800 Kč, přičemž běžně za něj zaplatíte 850 Kč.

Zkrátka nepřijdou ani ti, co mají nějaký balíček k předplacence a potřebují dokoupit data před koncem zúčtovacího období. Za dokup zaplatí jen polovinu běžné ceny, konkrétně 50 Kč za 1 GB nebo 90 Kč za 2 GB. Platnost takto dokoupeného balíčku končí s platností původního datového balíčku. V rámci období platnosti původního datového balíčku lze takto dokoupit neomezený počet cenově zvýhodněných dokupových datových balíčků.

V průběhu akce lze SIM kartu s kreditem 150 Kč koupit za 99 Kč. Všechny tři akce trvají do konce dubna 2023.

Reklama