Sazka mobil: VoWiFi, VoLTE a tři vánoční dárky

Reklama

Sazka mobil jako jeden z prvních virtuálů rozjíždí volání přes Wi-Fi a LTE (služby VoWiFi a VoLTE). K tomu přihazuje tři zajímavé vánoční dárečky.

VoWiFi umožňuje zákazníkům SAZKAmobilu volat i tam, kde není pokrytí mobilní sítě. Přenáší hovory přes bezdrátovou síť Wi-Fi ve velmi vysoké kvalitě. To je užitečné například uvnitř budov nebo v odlehlých lokalitách, kde je dostupná jen Wi-Fi síť. Zákazník navíc ušetří při volání ze zahraničí. Hovor v roamingové zóně 2 a 3 je totiž účtován jako domácí volání.

VoLTE umožňuje zákazníkům SAZKAmobilu telefonovat pomocí IP (Internet Protocol) technologie, což výrazně zlepšuje kvalitu hlasu a zkracuje dobu navazování hovorů. Hovor bývá spojen nejpozději do dvou vteřin. Navíc je možné i během hovoru surfovat na datech bez zpomalení.

Vánoční nadílka

Nová SIM karta za zvýhodněnou cenu s přednabitým kreditem 150 Kč může být skvělým vánočním dárkem pro potomka, kterému Ježíšek přinese i nový telefon. Slevu 50 %, tedy SIMku za 75 Kč, získá ten, kdo ji pořídí na webu nebo na zákaznické lince. Zvýhodněná cena 99 Kč za SIM kartu SAZKAmobilu platí při nákupu v prodejní síti a značkových prodejnách Sazky.

Operátor až do konce roku prodlužuje také speciální podzimní nabídku ke každé nové SIM kartě. Ten, kdo si až do 31. prosince 2023 zakoupí a nejpozději do tří dnů od nákupu aktivuje novou SIM kartu, získá možnost si třikrát po sobě aktivovat datový balíček 5 GB, každý za pouhých 100 Kč.

Do třetice operátor naděluje svým zákazníkům dva nové výhodné kombinované balíčky. Za 250 Kč si zákazníci mohou koupit balíček 2 GB dat a 100 volných minut. Ještě více pak nabízí balíček za 399 Kč, který obsahuje 5 GB dat a 200 minut volání. Balíčky je možné aktivovat v internetové samoobsluze, v mobilní aplikaci nebo na zákaznické lince.

Reklama