Se šumem si poradí: ZTE Grand S II [preview]

Reklama

ZTE na veletrhu CES představilo model Grand S II. Jedná se o výkonným smartphone s 5,5″ displejem, čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem Android. Ve výčtu funkcí zaujme mikrofon s trojitou redukcí zvuku a hlasové ovládání.

Rozměrově patří novinka mezi větší (157 × 77 × 9 mm) a standardně těžké (150 g) telefony. Aby taky ne, když má 5,5″ displej s rozlišením 1 080 × 1 920 bodů. Procesor má čtyři jádra s frekvencí 2,3 GHz, paměť RAM kapacitu 2 GB. Pro uživatele je připraveno dalších 16 GB uživatelského úložiště. Fotoaparát dokáže vytvářet snímky v rozlišení 13 Mpx a natáčet 1080p video. Je vybaven autofokusem a diodovým bleskem, takže výsledek by měl být více než dobrý. Nafocené scény můžete přenášet prostřednictvím Wi-Fi nebo mobilních datových sítí (vše až po LTE).

ZTE_Grand_S_II

Telefon nabídne vlastní koncepci rozšířeného inteligentního hlasového ovládání. Ta podle řeči rozezná uživatele a dovolí tak například hlasové odemčení telefonu. Hlasově lze také ovládat fotoaparát, při řízení uživatelé jistě uvítají služby hlasového „asistenta“ ZTE My-drive. ZTE Grand S II dále nabídne vylepšenou kvalitu přenosu hlasu díky mikrofonu s trojitou redukcí šumu. O dostatečnou výdrž na jedno nabití se postará akumulátor s kapacitou 3 000 mAh.

Reklama