SecuPIX: fotky s důvěrou (recenze aplikace)

Reklama

Tuto aplikaci možná neocení každý, ale pokud potřebujete fotku a k ní mít nezpochybnitelný údaj o čase jejího pořízení, bude se vám náramně hodit. Zpozornět by měli zaměstnanci pojišťoven, ve stavebnictví nebo energetice. SecuPIX se ale hodí třeba i pro spolehlivé zaznamenání nehody.

Pro správné fungování aplikace musíte tentokrát udělat něco víc, než ji jen bezplatně stáhnout na Android Marketu. Musíte se také zaregistrovat na stránkách www.secustamp.com, kde získáte časová razítka. Prvních dvacet pět je zdarma, další se musí nakupovat. Pro běžného uživatele je to trochu drahé, jako pomůcka k práci ale rádi investujete (minimum je 500 razítek za 1000 Kč).

Po instalaci SecuPIX nejprve zadáte přihlašovací údaje ze stránek SecuStamp. V nastavení si také můžete kdykoliv zjistit, kolik razítek máte k dispozici, aplikace se také dá zaheslovat.

Pojďme ale na samotný test SecuPIX. Ovládání je naštěstí naprosto jednoduché. Stačí vybrat možnost pořídit snímek a vyfotit scénu, která je potřeba. Fotka se poté převede do formátu PDF a dostane časové razítko ze SecuStamp. V případě, že nejste připojeni k internetu, se pořízená fotka uloží k následnému zpracování a najdete ji v sekci Offline záznamy.

Pořízenou fotku, nyní už ve formátu PDF a časovým razítkem, můžete odeslat e-mailem, uložit do počítače nebo odeslat do svých GoogleDocs.

Jak už jsem psal na začátku. SecuPIX nevyužije každý, kdo ale něco podobného potřebuje k práci, musí být nadšen. SecuPIX mu poslouží spolehlivě.

Cena: freeware

Operační systém: Android 2.2 a vyšší

Odkaz na stažení

Reklama