Sennheiser HD 250BT: bezdrátová sluchátka plná basů na 25 hodin v kuse

Reklama

Nová sluchátka Sennheiseru jsou určena pro běžné každodenní použití, ať už jen doma, v práci nebo na cestách. Vyřídíite s nimi hovory a užijete si ticho díky náhlavní konstrukci s bohatým polstrováním.

Sennheiser HD 250BT jsou sluchátka ideální k telefonu i počítači pro poslech hudby, sledování filmů i absolvování videokonferencí. Ergnomicky měkké náušníky odstíní od hluku, kabelů se zbavíte spárováním přes bluetooth. Pro hovory a komunikaci nechybí mikrofon, nemusíte tak sluchátka sundávat z hlavy. Na jedné mušli prsty najdete ovládání hlasitosti i přehrávání, je tu LED indikátor nabití a párování.

V mobilní aplikaci Sennheiser Smart Control pro Android a iOS si upravíte styl podání zvuku, je tu podpora pro 8 zařízení na spárování. Sluchátka tak můžete přenášet mezi mobilem, TV, počítačem a netřeba stále párovat znovu. Výrobce vsází na líbivou hodnotu hutných basů, těch si uužijete 25 hodin v kuse, nabíjí se USB-C konektorem. A nejlepší zpráva na konec, sluchátka stojí doporučených 1 830 Kč.

Reklama