Novinky Sennheiser zatočí s hlukem

Reklama

Letošní Vánoce mohou být pěkně bohaté. Sennheiser pouští do prodeje parádní náhlavní sluchátka s aktivním rušením hluku, líbit se bude i jejich design a možnost skládání na cestách.

Sennheiser Momentum Wireless 3 se hlásí o pozornost retro designem a kvalitním zpracováním konstrukce. Sluchátka s cenovkou 9 990 Kč koupíte už nyní, těšit se můžete na čisté výšky a hutné basy. Robustní konstrukce se skládá z nerezového mostu, potěší polstrování z ovčí kůže. Bezdrátové spojení zajistí NFC a bluetooth, ovládání je zajištěno třemi tlačítky a jedno tlačítko pro hlasové asistenty (Alexa, Google Assistant, Siri). Na jedničku bude pracovat aktivní tlumení okolního hluku, hned ve třech úrovních, stiskem tlačítka se pak vypne a vy uslyšíte, co se děje kolem.

Sennheiser PXC 550-II jsou stavěna pro snadné skládání na cestách, opět tu máme aktivní potlačení hluku Anti-Wind, ovládání zajistí dotyková ploška na náušníku. Nechybí tlačítko pro hlasové asistenty, dokonce se sluchátka umí samy zapnout po rozložení a poznají i sejmutí z hlavy. Vyjdou na 8 990 Kč.

Reklama