Shellrazer: vytáhněte do boje se želvou [hra]

Reklama

Střílení je zábava, to je motto povedené a především chytlavé hry pro Android, v níž hraje hlavní roli vaše bojová želva obtěžkaná pořádným arzenálem. Objevte nejrůznější vylepšení vašich zbraní, nepřátelé nebudou mít šanci.

Shellrazer_1

Shellrazer je skvělá hra s parádní grafikou a zvukovým doprovodem, která pohltí dospělé i děti. Vaším úkolem je řádně vybavit vaši želvu zbraněmi, štíty a speciálními doplňky tak, abyste pobili nepřátele, kteří se snaží zastavit váš postup. Želva pochoduje automaticky vpřed celým levelem, rychlost chůze lze zvýšit klepnutím na želvu.

Shellrazer_3Shellrazer_4Shellrazer_5Shellrazer_6

Na želvě můžete mít několik druhů zbraní, vždy mezi levely máte přístup do obchodu, kde si je nakoupíte a zařadíte do výbavy. Měnit lze jejich pořadí na želvě, dolů si dáte třeba kanón, nahoru rychlý kulomet na vzdušné cíle. Pozor dejte na nášlapné miny, nezapomeňte na upgrade střel proti pozemním cílům a objektům. Pokud si do zásobníku zařadíte speciální zbraně, jednoduše je použijete klepnutím. Želva je sežere a pak se dějí věci jako zemětřesení, blesky z nebe a další vychytávky, které pořádně nepřátelům zatopí.

Shellrazer_7Shellrazer_8Shellrazer_9Shellrazer_10

Hratelnost na dlouhé hodiny zaručena. Přesnou mušku můžete mít díky zaměřovači, pálit lze rovnou bez míření, nábojů je spousta. Některé zbraně se déle dobíjí a mají zásobníky, na to samozřejmě snadno přijdete. Počítá se s combo bonusy, po cestě sbíráte další bodíky, které použijete v obchodě. Tak proč už neinstalujete?

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Link ke stažení: Google Play

Reklama