Ski Info: kde se bude nejlépe lyžovat? [aplikace]

Reklama

Bezplatná aplikace nabízí perfektní informační servis o českých a slovenských horách a stavu sněhové pokrývky. Aktualizované údaje obsahují záběry z webkamer, detaily o lanovkách, typu sněhu i předpověď počasí.

Ski Info je přehledná, jednoduchá a hlavně rychlá aplikace, který v mžiku prozradí informace o českých lyžařských střediscích. V seznamu aplikace jsem spočítal asi 90 míst, kam můžete vyrazit na lyže v ČR, další dlouhý seznam se objeví po přepnutí na Slovenskou republiku. Vše je seřazeno podle abecedy, nebo se zorientujete přes vyhledávací okno.

Ski Info podporuje výběr oblíbených středisek, takže hvězdičkou zatrhnete to vaše a pak stačí zvolit záložku s Oblíbenými. U každého střediska se dozvíte o tom, jestli je v provozu, kolik je sněhu, kolik cm je nového a jaký typ (zmrzlý, prachový apod.). Také kolik je sjezdovek v provozu a nějaké nové informace od provozovatelů.

Nechybí ikony s předpovědí počasí, také zoomovací mapa střediska. Jelikož jde o aplikaci od společnosti Sitour, tak se podíváte na záběry jejích webkamer. Nechybí detailní kontaktní informace a odkazy na web, kde si zjistíte aktuální ceny jízdného, to jsem v aplikaci kupodivu nenašel.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Odkaz ke stažení: Google Play

Reklama