Skvělé fotky, skvělá selfie: Lenovo Vibe Z2 [preview]

Reklama

Lenovo vrhlo na český trh nový mobil vyšší střední třídy, který se pyšní dokonalým fotoaparátem a spoustou funkcí pro skvělé selfie fotky. Obsahuje operační systém Android a podporuje sítě LTE.

První, co vás při setkání s mobilem Lenovo Vibe Z2 zaujme, je jeho kovové tělo. Zadní kryt z broušeného kovu vypadá skvěle jak titanově šedé, tak ve zlaté barvě. Na čelní straně pak najdete 5,5″ displej s HD rozlišením a mimořádným jasem. Tělo Lenova je mimořádně tenké (slovy tiskové zprávy), což ve skutečnosti znamená 7,8 mm (slovy tabulkových specifikací).

Lenovo_Vibe_Z2_1

Dostatečný výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor spolu s 2 GB operační paměti a systémem Android 4.4 KitKat. Z datových technologií podporuje vše včetně LTE, pokud chcete, můžete v něm využívat hned dvě SIM karty.

Lenovo_Vibe_Z2_2

Zmínku zaslouží oba fotoaparáty. Ten zadní zvládá rozlišení 13 Mpx a je schopen vytvářet snímky i za horších světelných podmínek. Ten přední je určen samozřejmě především k videohovorům a autoportrétům, přesto se zmohl na rozlišení 8 Mpx a zajímavé funkce pro zkrášlování vytvořených selfie.

Lenovo Vibe Z2 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama