Sledování zásilek: na stopě doručovatelům (recenze Symbian aplikace)

Reklama

Využíváte služeb České pošty a nebaví vás netrpělivé vyhlížení doručovatele s očekávanou zásilkou nebo rovnou balíkem? Autoři z Mynokia.cz nachystali jednoduchou aplikaci, která prozradí, kde se zrovna nachází.

V jednoduchosti je síla, to si vzali za své autoři aplikace Sledování zásilek. Aplikace obsahuje jediné okno s vyhledávacím oknem, do něj stačí opsat číslo zásilky, to zjistíte třeba na podacím lístku. Česká pošta umí evidovat pohyb obchodních a zásilkových balíků, EMS, cenných balíků a psaní; nově také ve zkušebním provozu sleduje doporučené zásilky, jejich podání a dodání. K činnosti aplikace potřebujete datové spojení, které zajistí hledání čísla zásilky v databázi pošty. Aplikace následně vypíše, v jakém stavu vyřizování, posílání, dodávání se zásilka nachází.

Sledování zásilek můžete mít rovnou na očích díky aktivnímu widgetu na pohotovostním displeji. Pokud sledujete více zásilek najednou, budete rádi, že si aplikace pamatuje 5 posledně zadaných čísel, snadno mezi nimi přepnete.

Cena: freeware

Operační systém: Symbian

Reklama