Sleep: dobrou noc a do hajan! [aplikace]

Reklama

Máte potíže s usínáním? Vezměte do ruky telefon s aplikací Sleep a můžete se příjemně zrelaxovat a usnout za pomoci různých zvuků a zvukových efektů. Aplikace skvěle poslouží i pro zklidnění během dne!

Sleep_2Sleep_7Sleep_4

Aplikace Sleep je bezplatně ke stažení pro Windows Phone 8. V objemné aplikaci najdete na výběr z několika zvukových smyček, které lze doplnit o zvukové efekty. To vše dohromady by mělo pomoci usnout.

Aplikace umožňuje nastavení doby usínání/poslechu zvuků od 5 minut po neomezený čas. Při nastavení limitu se aplikace ztlumí, při usínání ji musíte nechat spuštěnou a nastavit vhodnou hlasitost posuvníkem.

Sleep_6Sleep_5Sleep_3

Jaké zvuky lze poslouchat? Tak třeba padání deště, praskání ohně, tikání hodin, foukání větru a ventilátoru, zpěv ptáků, ale také třeba ruch velkoměsta. Ke každému podkladu lze zvolit jeden ze šesti efektů, klidně i několik a všechny najednou. Na pozadí tak uslyšíte cvrčka, zvuk hromu, žab, vítr, zvonkohru či trubku. Když si vyberte za podklad ticho, tak si efekty užijete naplno. Aplikace určitě stojí za zkoušku, zkuste s ní usnout!

 

Reklama