Slevy, dárky, soutěž: Huawei dodává létu šťávu

Reklama

Huawei rozjíždí letní akci Dodej létu šťávu. Ta zahrnuje slevu na tři top modely, ke kterým navíc dostanete zajímavé dárky. Nezapomnělo se ani na soutěž o telefony nebo půjčení auta na víkend.

Nejprve se podíváme na slevy. Huawei P10 Lite  pořídíte za 7 999 Kč, což je o 1 000 Kč méně než obvykle. K tomu dostanete jako dárek powerbanku. Huawei P10  se v akci prodává za 14 499 Kč, tj. asi o 1 500 Kč zlevněno, kromě powerbanky k němu výrobce přidává navíc ještě autonabíječku. Do třetice Huawei P10 Plus je k mání za 21 999 Kč, což je sice bez jakékoliv slevy, zato k tomu ale dostanete hned tři dárky – powerbanku, autonabíječku a tripod, který může posloužit jako stativ nebo jako selfie tyč. Slevy a dárky jsou k dispozici až do 17. září.

Oproti tomu soutěž končí už 3. září. Do té doby můžete na Instagramu zveřejnit fotku či video s hashtagem #DodejLetuStavu. Téma je vymezeno poněkud neurčitě, na fotce by mělo vidět, jak dodáváte létu šťávu. Každý týden postoupí devět  fotek do velkého zářijového finále, kde se soutěží o patnáct telefonů Huawei P10 Lite a víkendová zápůjčka automobilu Jeep Wrangler.

 

Reklama