Sluchátka Audiopro Bumblebee: hudba v barvě [recenze]

Reklama

Hledáte uzavřená výkonná sluchátka k mobilu za pár stovek? Tahle Audiopro dobře vypadají i hrají, navíc mají handsfree pro vyřízení hovorů. Že by tip na vánoční dárek?

Sluchátka Audiopro Bumblebee mají uzavřenou konstrukce s dvojicí polstrovaných náušníků. Vyrábějí se ve třech barevných provedeních, za pozornost stojí hlavně ty červené. Od levého náušníku vede asi 150cm kabel zakončený 3,5mm jackem. K němu můžete připojit ještě adaptér 3,5mm jack samec – samice, aby vše dobře fungovalo ve spojení s telefony různých značek. Sluchátka totiž obsahují na kabelu malý modul s tlačítkem a mikrofonem.

Sluchátka Audiopro Bumblebee ve zkratce

  • Barvy: černá, bílá, červená
  • Hmotnost: 130 g
  • Připojení: 150cm kabel, 3,5mm jack, adaptér pro telefony
  • Náušníky: průměr 70 mm, polstrované, uzavřené
  • Výbava: modul s mikrofonem a tlačítkem
  • Impedance: 32 Ω
  • Frekvenční rozsah: 18 – 20 000 Hz
  • Zapůjčil distributor Recall
Audio Pro Bumblebee lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Sluchátka Audiopro jsou určena pro poslech hudby z mobilů, zařízení od Applu, notebooků, počítačů. Já jsem je testoval s Nokií Lumií 800 s Windows Phone a Sony Xperií Miro s Androidem (bez přibaleného adaptéru) a k plné spokojenosti. Hovory se dají přijmout, zvonění uslyšíte do obou uší, taktéž samotný hovor. Mikrofon na kabelu je dobré trochu přidržet u úst, abyste nemuseli tak křičet a bylo vám rozumět.

Sluchátka dostala docela odolnou konstrukci s drátovými součástmi. Ty pevně drží náušníky o vnějším průměru asi 70 mm. Dají se naklápět ve vertikální ose, už bohužel ne v horizontální. I tak sluchátka sedí hodně dobře, také díky příjemné hmotnosti 130 g to není problém ani po dlouhých hodinách. Přítlak regulovat nelze, ale s tím problém není.

Oba náušníky lze posouvat a upravovat tak rozsah pro větší hlavy, já jsem využil maximální rozsah. Hlavový most má jen decentní polstrování, nahoře nechybí efektní logo výrobce. Jelikož mluvíme o sluchátkách uzavřené konstrukce, ani při maximální hlasitosti nebudete rušit okolí, tak jsou dobře utlumena. Díky tomu dostanou uši pořádné basy, i když nečekejte žádné přehnané rezonace, zase tak velké náušníky nejsou. Špatné to určitě není ani v dalších složkách, samozřejmě nejde o detailně prokreslenou produkci jako u mnohem dražších modelů, ale na poslech jde spíše o lehce nadprůměrnou kvalitu projevu. Sluchátka samy od sebe hrají dost nahlas, takže se spolehlivě odhlučníte od okolí. Tahle sluchátka by se mohla stát zajímavým tipem ke koupi pro zájemce, kteří je budou připojovat k mobilu na cestách do školy i je budou využívat k poslechu při práci.

Reklama