Sluchátka CellularLine Igloo: zvuk, který zahřeje (recenze)

Reklama

Zateplená sluchátka k mobilům i přehrávačům porazí zimu bohatým polstrováním i slušným zvukovým projevem. Můžete je nosit samostatně nebo na čepici, sluší mladým i starým, pánové si však radši dají čepici a špunty.

Sluchátka Igloo potvrzují, že studna nápadů výrobců příslušenství snad nikdy nevyschne. „Zimní“ sluchátka zaujmou na první pohled svým tvarem. Připomínají čelenku, ale to byste brzo narazili. Při nasazení na hlavu totiž zjistíte, že oblouk zkrátka není tak široký, aby sluchátka dosáhla na uši. Tato sluchátka se tak nosí na krku a vypadají nenápadněji. A nenaruší účes majitelek.

CellularLine Igloo lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Kovový oblouk sluchátek je obšitý černou látkou a umožňuje roztažení o asi 3 cm, i tak lépe sedí na menší dámské hlavy, než na ty pánské. Sluchátka k sobě tiskne přítlak pružin, naštěstí není příliš silný a uši z něj nebolí. A to také díky tomu, že náušníky jsou velké, aby zakryly celé uši, tlak se tak rozloží. V náušnících lze nahmatat reproduktory, z toho pravého visí poněkud nevzhledný 3,5mm jack typu samice. Sluchátka ale díky tomu můžete nosit i bez připojeného hudebního zdroje, konektor elegantně skryjete do kapsičky v kožíšku a nikdo nepozná, že máte na hlavě sluchátka.

Do 3,5mm jacku připojíte libovolný kabel vedoucí z nějakého přehrávače nebo mobilu. Můžete využít přibalený kabel s mikrofonem, tlačítkem a otočným ovladačem hlasitosti na kabelu. Kabel je opletený v textilu, celkem měří metr a snadno jej povedete do bundy k telefonu.


Při spojení s mobilem HTC Radar dokonce tlačítko ovládlo dvojitým stiskem posun skladby, jediný stisk funguje jako pauza. Sluchátka při nošení skutečně hřejí, v místnosti s nimi dlouho nevydržíte, jak kožíšek dobře funguje. Zvuk ze sluchátek není nijak excelentní, ale rozhodně jej řadím do lepšího průměru. Poslouchat se to dá, zvuk postrádá zřetelnější výšky, spíše vše splývá. Hlasitost hodnotím na jedničku.

Sluchátka udělají radost hlavně dámám, možná by uvítaly bílé nebo barevnější provedení, takové se ale nevyrábí. Hřejivou funkci doplňuje poslech hudby, praktický je ovládací modul na kabelu. Pořizovací cena není nijak přestřelená, s tímto doplňkem jen tak někoho nepotkáte. Tato sluchátka však nejsou na celoroční nošení.

Reklama