Sluchátka Gamdias Eros: protože hluk do uší [test]

Reklama

Atraktivní uzavřená sluchátka za pár stovek můžete použít s tabletem, mobilem nebo počítačem. Sluchátka Gamdias potěší ergonomií, překvapí čistým zvukovým projevem se solidními basy. Zamířeno mají na hráče.

GamdiasZeus_8

Sluchátka Gamdias Eros vypadají skvěle, kombinují tmavé plasty a polstrování s výraznou červenou. Cílová skupina je jednoznačně mezi počítačovými hráči, což naznačuje výrazné sklápěcí rameno s mikrofonem. V obchodech najdete dva modely sluchátek Eros, jedny pro připojení 2× 3,5mm jack (mikrofon, audio) a druhé pouze s USB konektorem. Model USB má navíc textilem opletený kabel a digitální ovládání hlasitosti a mikrofonu na kabelu.

GamdiasZeus_1GamdiasZeus_7

Robustní design sluchátek překvapí malou hmotností, která se dobře rozkládá do dvou náušníků s oválnou velikostí asi 40 mm na šířku a 65 mm na výšku. Polstrování je tlusté asi 20 mm, dovnitř se vejde i větší ucho. Kabel s jacky na konci nelze od sluchátek odpojit, taktéž konstrukce není nijak složitelná.

GamdiasZeus_4GamdiasZeus_2

Plastový oblouk má také nižší polstrování, po obou stranách snadno posunete náušníky v 9 pozicích, v nichž pevně drží. Díky uzavřené konstrukci sluchátek se dočkáte spolehlivého odhlučnění od okolí. Taktéž počítejte s pořádnými basy, ty si opravdu vychutnáte bez nějakých nežádoucích projevů jako chrčení apod.

GamdiasZeus_5GamdiasZeus_6

I přes nižší cenovou kategorii dokáží sluchátka hrát opravdu dobře. Kromě výrazných tónů uslyšíte i prokreslené vokály a nástroje jazzových a podobných skladeb. Ovládání na kabelu obsahuje vypínač mikrofonu a kolečko hlasitosti. Kabel má komfortní délku 3 m, takže jej snadno natáhnete do počítače pod stolem.

Sluchátka Gamdias Eros

  • Velikost náušníků: asi 40 × 65 mm, polstr 20 mm
  • Frekvenční rozsah: 20 – 20 kHz
  • Citlivost: 100 dB +/- 3 dB at 1 kHz
  • Impedance: 32 Ohm
  • Měniče: 40 mm průměr
Gamdias Eros lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama