Sluchátka Lamax NoiseComfort ANC – hodí vás do ticha kdekoliv [recenze]

Reklama

Pohodlná sluchátka na cestování i pro klidnou práci doma nebo v kanceláři. Lamax má co nabídnout, poslouchat můžete přes drát nebo bluetooth, aktivní ANC vás odhluční od okolí.

Lamax NoiseComfort ANC nesou cenovku 1 990 Kč (Electro World) a koupit je můžete v černém provedení. Ohledně konstrukce (váží asi 250 g) se jedná o uzavřená sluchátka s bohatým polstrováním, konstrukce je díky pantům náležitě skladná a nacpete je kompletně do přibaleného pouzdra na zip. Do obalu se vejdou i drobnosti jako je USB-C dobíjecí kabel, jack pro napojení do infotainmentu letadla nebo kabel s jacky 3,5mm na obou koncích. Ten se hodí, když sluchátka vybijete nebo nechcete párovat s mobilem.

Kovový most dostal příjemně měkké polstrování, které nepřekáží ani po hodinách nošení. Náušníky lze posouvat a natáčet, panty zajistí kompaktní složení. Sluchátka nijak nevržou a dojem ze zpracování je na velmi dobré úrovni. To je také díky tomu, že vnější strany náušníků jsou kovové a příjemně chladí.

Právě zvenčí umístil výrobce mikrofony pro analýzu hluku v okolí, který jednoduše vymažete ANC – aktivním rušení hluku. K tomu slouží jediné tlačítko na levém náušníku, které stisknete. Na stejné straně má své místo USB-C konektor, sluchátka tak nabijete třeba nabíječkou z mobilu nebo kabelem z počítače. Pravý náušník má tlačítka ovládání hlasitosti a posun v hudebním přehrávači, multifunkčním uprostřed sluchátka například párujete či zvedáte hovor. Aktivní ANC sníží výdrž na stále slušných 26 hodin, v praxi mi sluchátka při občasném poslechu v práci nebo na cestě vydrží několik dní bez nabíječky. Vypnuté ANC má prodloužit výdrž na 50 hodin, což je hodně dlouhá trasa na dovolenou…

Kladně hodnotím stabilitu bluetooth spojení, když máte mobil v kapse nebo vedle v místnosti. Poslech přes kabel (má délku 1,3 m) z počítače funguje také s aktivním ANC, takže máte klid od kolegů, doporučuji. Výkon ANC není tak prvotřídní jako u jiných známých značek, např. Sony, i s aktivním ANC totiž trochu něco uslyšíte, nejde o totální odhlučnění. Pro klidný poslech určitě ale dostačuje.

Měniče v náušnících mají průměr 40 mm, což je dostatečné pro výkon při poslechu hudby. Velikostí mi na moje větší uši padly dokonaly, nikde nic netrčí a netlačí. Umělá kůže nevadí při delší době, uším v náušnících nebylo „horko“. Kvalita poslechu je na dobré úrovni, potěší podpora kodeku AAC, nečekejte precizní prokreslení všech složek hudby, tady se hraje hlavně na basy, slyšitelné výšky a slušnou hlasitost. Každopádně sluchátka neudělají ostudu ani doma, ani na cestách. Při spárování s mobilem pak nahradí handsfree, nemusíte je vůbec z hlavy sundávat.

 

Za zapůjčení sluchátek děkujeme Electro World.

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit nejvhodnější sluchátka, podívejte se na e-shop Electro World, abyste zjistili více. Na e-shopu nejdete nejen sluchátka, ale i další sortiment v kategorii domácí audio, např. přenosné reproduktory, domácí kina nebo rádia. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 40 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2–3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat zpět poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat. 

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny a navíc za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 40 prodejnách po celé ČR.

Reklama