Sluchátka Sennheiser Momentum True Wireless 2 zatočí s hlukem

Reklama

Odolná sluchátka, která vydrží až 28 hodin produkce kdekoliv při pohybu nebo odpočinku. Nové Sennheisery chtějí urvat kus trhu, který zabraly Samsungy Buds nebo Huawei Freebuds.

Sennheiser Momentum True Wireless 2 jsou další z mnoha  bezdrátových sluchátek na trhu, které mají co nabídnout. Kromě absence drátů je to propracovná konstrukce pro pohodlné nošení, odolnost proti vodě, potu a součástí je nezbytné dobíjecí pouzdro. Samotná sluchátka vydrží hrát až 7 hodin v kuse, pouzdro dodá energii na dalších 21 hodin, dohromady tedy 28 hodin poslechu.

Novinku Sennheiseru lze pohodlně spravovat v aplikaci Androidu a iOS, nechybí nastavení ekvalizérů a jiných vlastností. Ovládací plošky na vnější straně sluchátek mohou mít funkce podle preferencí uživatele. Hlavním trumfem je aktivní potlačení okolního ruchu pro odhlučnění od města, MHD a jiných ruchů.

Za novinku dáme 7 990 Kč v obchodě Pantershop, k dispozici je zatím jen černá varianta. Možná se dočkáme stylovější šedé. Konkurence nabízí podobná sluchátka, testovali jsme Huawei Freebuds za necelých 5 000 Kč, za konkurenční Apple Airpods dobíjecím pouzdrem dáte asi 5 800 Kč, testované Sony WF-1000XM3 vyjdou na 6 000 Kč a dalšíš testované Samsung Galaxy Buds bez rušení hluku stojí asi 4 000 Kč.

Reklama