Služby Raiffeisenbank můžete využívat ve vybraných pobočkách Vodafonu

Reklama

Operátoři kromě telekomunikačních služeb nabízí prodej telefonů, kabelovou či satelitní televizi nebo třeba kreditní karty. Vodafone nyní pokusně ve vybraných pobočkách nabídne kompletní služby Raiffeisenbank pro běžné osoby i podnikatele. V čem spočívají výhody pro zákazníky operátora?

Pokud bydlíte v Chrudimi, Vyškově, Klatovech nebo Valašském Meziříčí, můžete navštívit nově vybudovanou pobočku Vodafone Banka od Raiffeisenbank. Na jednom místě si můžete pořídit veškeré služby Vodafonu i řadu bankovních služeb Raiffeisenbank. Nabídnou vám je zaměstnanci Vodafonu pečlivě vyškolení bankou tak, aby mohli plnit i funkci osobních bankéřů.

Základem bankovních služeb je Vodafone eKonto a Vodafone Podnikatelské eKonto. V případě měsíčního obratu alespoň 15 000 Kč dostanete od operátora každý týden jeden den volání zdarma do sítě Vodafone. Na účet můžete vkládat finanční prostředky za pomoci vkladových automatů umístěných na každé pobočce.

Po každé transakci dostanete zdarma informační zprávu, k tomu připočtěte bezplatné internetové a SMS bankovnictví k pohodlnému ovládaní účtu. K placení pak slouží Vodafone kreditní karta, u které vás Vodafone odmění za každých utracených 2 000 Kč bezplatných víkendovým voláním v síti Vodafone. Poslední nabízenou bankovní službou je stavební spoření. K tomu přidá Vodafone jako bonus tři měsíce mobilního internetu zdarma.

Nabídka bankovních služeb se bude postupně rozšiřovat podle zájmu zákazníků. Vodafone i Raiffeisenbank si od pilotního provozu slibují ulehčení situace zákazníkům, kteří budou mít zejména v malých městech služby operátora i banky na jednom místě.

Reklama