Smarty.cz buduje novou síť kamenných prodejen

Reklama

Smarty.cz zahajuje expanzi na maloobchodním trhu s elektronikou a gamingem. Představuje první novou prodejnu spojující značku Smarty.cz s JRC.

Nová prodejna se otevřela 7. května v pražském OC Europark Štěrboholy. Do srpna by mělo být v provozu šest prodejen – dvě v Praze, po jedné v Olomouci, Hradci Králové a Teplicích. Do konce roku plánují Smarty.cz provozovat desítku takových prodejen, za dva roky počítají se čtyřiceti.

V nových prodejnách si budou zákazníci moci vybrat a vyzkoušet ty nejnovější hry na PC i konzole, koupit si nový herní merch nebo se s vyškoleným prodejcem poradit, jak co nejlépe na míru sestavit vlastní počítač. Vedle toho si budou moct vyzkoušet nové mobilní telefony nebo se třeba poradit o tom, jak si zařídit chytrou domácnost.

Na designu nových prodejen spolupracovala skupina Smarty Brands. s Bakof Group. Obchody jsou vizuálně rozdělené na dvě části černou a bílou barvou. Černá část je věnována gamingu, bílá patří Smarty.cz. Základem je moderní, na první pohled jednoduchý, ale sofistikovaný a graficky čistý design.

Reklama