Smarty.cz koupilo síť prodejen JRC

Reklama

Společnost Smarty aktuálně provozuje e-shop Smarty.cz a Apple prodejny iWant.cz. K tomu nově přikoupila síť herních prodejen JRC, kde chce prodávat telefony a počítače; nezapomene ale ani na gamery.

Společnost Smarty, do které patří mimo jiné e-shop s elektronikou smarty.cz a síť obchodů iWant Apple Premium Reseller, vyroste o 44 kamenných prodejen JRC. V nich zkombinuje nabídku zboží a služeb e-shopu smarty.cz a značky JRC. Odmítají ale naskočit na aktuální trend míchání více druhů zboží v jedné prodejně a soustředí se na svůj byznys, tedy prodej elektroniky.

Lákadlem pro zákazníky má být odbornost a špičkový servis. Podle zakladatele firmy, Petra Syrůčka, se řada lidí chce pobavit o svém nákupu s odborníkem nebo si chce v klidu prohlédnout anebo porovnat zboží ještě předtím, než ho koupí.

Nové prodejny nebudou samoobsluha, ale spíše showroom top položek. Tedy místo, kde si lidé elektroniku v klidu prohlédnou, vyzkoušejí a nechají si poradit. Pak si ji mohou odnést, nebo jim kurýrní služba zboží doručí třeba týž den přesně na čas domů, pokud zrovna není na dané prodejně skladem.

Kromě telefonů budou v prodeji i na míru stavěné počítačové sestavy nejen pro gamery. Ve velkých městech plánuje Smarty otevřít skutečná gamingová centra. V nich si každý bude moct nejen zakoupit, ale především vyzkoušet to opravdu nejnovější a nejlepší ze světa her.

Reklama