Smarty.cz: Samsung Galaxy S III exkluzivně v rudé barvě

Reklama

Pokud vás láká funkční výbava Samsungu Galaxy S III, ale jeho standardní barvy vám připadají poněkud chladné, zbystřete pozornost. Na eshopu Smarty.cz si můžete exkluzivně pořídit vlajkovou loď Samsungu ve velmi stylové sytě rudé barvě. Podívejte se na fotky!

Má překrásný 8,6 mm tenký design inspirovaný přírodou, který bezvadně padne do ruky. Je nabitý nejnovějšími technologiemi jako bezdrátová komunikace NFC, která udělá z Vašeho telefonu peněženku. A vnímá Vaši přítomnos. Takový je Samsung Galaxy S III. Se čtyřjádrovým procesorem 1,4 GHz bleskově zvládne i zapeklitý úkol, natočí video ve vysokém rozlišení Full HD a spustí oblíbené aplikace.

 

Ovládat ho budete přes 4,8″ veliký AMOLED displej s živými barvami a jemným HD rozlišením, nebo na telefon můžete jednoduše mluvit. Chcete vložit událost do kalendáře? Stačí říci. Chcete napsat SMS? Stačí říci. Chcete telefon probudit? Stačí říci. Telefon Vás vnímá a je připraven splnit každé Vaše přání. Samsung Galaxy S3 disponuje opravdu skvělým fotoaparátem, který dokáže při natáčení Full HD videa ve stejném okamžiku pořizovat i kvalitní fotografie.

Samsung Galaxy S III můžete zakoupit ve stylové rudé barvě exkluzivně na Smarty.cz.

 

Samsung Galaxy S III 64 GB

Rozměry: 137 × 71 × 9 mm, 133 g
Displej: 4,8″, 1280 × 720 bodů, 16 mil barev, Super AMOLED
Procesor, systém: 4 jádra, 1400 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 64000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack HDMI
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace

Reklama