Smarty otevírá druhou kamennou prodejnu v Praze

Reklama

V červnu otevřelo Smarty v pořadí druhou prodejnu. Po OC Europark v pražských Štěrboholech mohou sortiment chytré elektroniky a gamingu zákazníci najít i v pražském OC Arkády.

V nových prodejnách si můžou zákazníci vybrat a vyzkoušet ty nejnovější hry na PC i konzole, otestovat virtuální realitu, koupit si nový herní merch nebo se s vyškoleným prodejcem poradit, jak co nejlépe na míru sestavit vlastní počítač. Vedle toho si budou moct vyzkoušet nové mobilní telefony nebo se třeba poradit o tom, jak si zařídit chytrou domácnost. Výkup a prodej použitých zařízení, renovace herních nosičů a mnoho dalších unikátních služeb je u Smarty již samozřejmostí.

Na designu nových prodejen spolupracovala skupina Smarty Brands. s Bakof Group. Obchody jsou vizuálně rozdělené na dvě části černou a bílou barvou. Černá část je věnována gamingu od JRC, bílá patří Smarty.cz. Základem je moderní, na první pohled jednoduchý, ale sofistikovaný a graficky čistý design.

Do podzimu chce Smarty.cz otevřít například ještě další prodejny v Praze, dále pak v Olomouci, Hradci Králové nebo v Teplicích. Ke konci roku by mělo fungovat již 10 prodejen po celém Česku. Na slavnostních akcích při otevírání prodejen spolupracuje Smarty.cz se společností Eventsupport.

Reklama