Sony LinkBuds S „Earth Blue“: recyklovaná sluchátka z barelů na vodu

Reklama

Pokud to myslíte s ochranou životního prostředí vážně, zaujmou vás tato nová sluchátka od Sony. Jsou totiž vyrobené z recyklovaného plastu a koupí přispějete na ochranu oceánů.

LinkBuds S „Earth Blue“ využívá recyklovaný pryskyřičný materiál, který vzniká z plastových barelů na vodu, jde vyložně o tuto modrou vyriantu sluchátek. Recyklovaný materiál vytváří efektní strukturu, ke koupi ale bude i další barevné provedení (bílé, béžové a černé). Ostatní verze LinkBuds se dodávají také s obalem bez použití plastů a sluchátka obsahují recyklované materiály z automobilových dílů. A co víc, ekologické myšlení Sony počítá s příspěvkem 2 dolarů z každéího prodaného kusu LinkBuds S organizaci na ocharnu oceánů a moří.

Bezdrátové špunty nabízí moderní technologie včetně ANC a adaptivního přizpůsobení hlasitosti, skvělou zprávou je podpora Multipoint Connection. To znamená, že můžete poslouchat hudbu třeba z počítače a plynule přijmete hovor ze spárovaného mobilu. Cena sluchátek LinkBuds S v barvě „Earth Blue“ bude 4 499 CZK a budou v prodeji od poloviny listopadu 2022.

Reklama