Sony LinkBuds: sluchátka z jiného vesmíru

Reklama

Hudební novinka Sony nemá předchůdce, je to originál z recyklovaných plastů. Unikátní design přináší pohodlí při nošení, protože tato sluchátka nemusíte nikdy sundávat.

Sony LinkBuds vypadají jako ze scifi filmu, drobné zařízení s kruhovým designem doslova sroste s vaším uchem a můžete je nosit takřka celý den. Měnič sluchátek s průměrem 12 mm postrádá střed, proto na sluchátkách efektně chybí. Díky tomu uslyšíte vše, kdo na vás promluví a přitom z kruhové měniče může hrát hudba. Sluchátka snesou lehkou vlhkost a pot díky krytí IPX4.

Samozřejmostí je ANC pro rušení hluků a tak sluchátka použijete v hlučné kanceláři i domácnosti, nebo na cestách MHD.  Adaptivní korekce hlasitosti navíc funguje podle úrovně hluku kolem vás. Další pohodlí tkví v ovládání, stačí prsty dvojitě nebo trojitě klepnout před sluchátko, nikoliv na něj. Možná ani to nevyužijete, protože hudba se umí automaticky pozastavit, jakmile začnete mluvit, známá funkce Speak-to-chat. A nakonec ani nepřekvapí přítomnost podpory asistentů Googlu a Alexy.

Sluchátka přicházejí s výdrží poslechu hudby 5,5 hodiny, s pouzdrem prodloužíte o 12 hodin, celkem tedy 17,5 hodiny. Sony LinkBuds budou v prodeji v šedé a bílé barevné variantě od února 2022 za cenu 4 799 Kč.

Reklama