Sony roztančí léto s přenosnými odolnými reproduktory

Reklama

Na chatu, k vodě, na výlet vlakem, kamkoliv. Všude si s sebou můžete vzít pořádnou nálož hudby díky novým přenosným reproduktorům Sony. Liší se velikostí, společným znakem je odolnost a hlavně vysoký výkon.

Sony uvádí trojici nových přenosných reproduktorů Sony SRS-XB43, SRS-XB33 a SRS-XB23, u nás se začnou prodávat od srpna. Nabízet se budou v rozličných barvách, výrobce zapracoval na měničích, které mají přinést hutné basy a velkou hlasitost. Tvar membrán není kruhový, díky tomu se zvýšil akustický tlak a zvuk bude kvalitnější. Kromě hlavních reproduktorů jsou na bocích postranní zářiče, díky tomu malé zařízení hraje do prostoru. Konstrukce zařízení zvládne pády a obouchání, norma krytí IP67 odolá vodě a prachu. Dokonce reproduktory odolají slané mořské vodě a rzi. Reproduktory se párují přes bluetooth, nechybí ovládání přehrávání, dobíjení USB-C.

Nejvyšší model SRS-XB43 nabídne možnost regulace osvětlení do rymtu hudby, stačí instalovat aplikaci Fiestable.  Party Connect funkce zase umožní spojit přes bluetooth až 100 reproduktorů pro ozvučení větších prostor. Reproduktor stejně jako SRS-XB33 vydrží hrát až 24 hodin, s vypnutým světlem, za běžné hlasitosti apod.

Nejlevnější SRS-XB23 poskytne možnost uchycení na větev, ve stanu, na batoh apod. Tento model vydží hrát 12 hodin v kuse.

 

 

  • Sony SRS-XB43 vyjde na asi 5 499 Kč, v černé a modré variantě.
  • Sony SRS-XB33 bude stát 4 299 Kč, v černé, modré, červené a světle šedobéžové barvě.
  • Sony SRS-XB23 má cenovku 2 899 Kč, v černé, modré, červené, světle šedobéžové a zelené variantě.

Reklama