Sony SRS-XV800: když to myslíte s hudbou vážně

Reklama

Líbí se vám přátelům pouštět hudbu jako DJ? Nebo máte jiné využití pro přenosný výkonný reproduktor s množstvím vstupů? Sony má pro vás tip, hlasitý reproduktor, který odolá vodě a do okolí vysílá barevné signály.

Sony SRS-XV800 je velký bezdrátový reproduktor, který má rukojeť i kolečka. Takže snadno dojedete na místo produkce nebo ho jinde šikovně zaparkujete. Velké zařízení v hodnotě 19 990 Kč přináší opravdu bohaté možností využití. Všesměrový zvuk Party Sound zajistí produkcio dpo všech rohů místnosti, samozřejmostíá jsou dunivíé basy a přiměřené výšky. K reproduktoru lze připojit TV, zvuk se pak směrově optimalizuje.

Jestliže potřebujete hrát na terase nebo na chatě bez elektřiny, na jedno nabití Sony zahraje až 23 hodin v kuse. Vestavěné podsvícení vyladí přiměřeně atmosféru do rytmu hudby. Na horní straně nechybí praktické dotykové ovládání, které zvládne působení vody. Hrát lze z bluetooth zařízení nebo s podporou mikrofonu jako karaoke či kytary. Vše nezbytné upravíte v související Sony aplikaci.

Reklama