Sony ULT POWER SOUND: výkonné reproduktory a sluchátka

Reklama

Sony představuje trojici hlasitých reproduktorů pro párty všech velikostí. Samozřejmostí je výkonný projev, prostorový zvuk, vstupy pro kytaru i mikrofon na karaoke.

Sony řada reproduktorů obsahuje trojici ULT TOWER 10, ULT FIELD 7, ULT FIELD 1 a bezdrátová sluchátka ULT WEAR. Všechny mají společné tlačítko ULT pro okamžité vylepšení poslechu.

Nejmenší model je Sony ULT FIELD 1 – jde o přenosný reproduktor s výdrží 12 hodin, je vodotěsný, odolá pádům, s popruhem pro přenos. Nabízí použití a připojení s vestavěným mikrofonem pro handsfree, které umožňuje volání a využívá technologii Echo Cancelling pro čistší hovory.

Střední velikost má Sony ULT FIELD 7 – opět válcový tvar, opět voděodolný a prachuvzdorný, umožní až 30 hodin výdrže a pro transport má madlo. V připojeních najdeme konektor mikrofonu, párty podpoří barevné podsvícení.

Sony ULT TOWER 10 – je centrem každé párty, prostorový zvuk, osvětlení do rymtu hudby, výrazné basy a hutný zvuk. Tohle všechno ve velké „věži“, k níž připojíte mikrofon či kytaru.

Sluchátka Sony ULT WEAR opět tvrdí muziku hutnými basy, pro pohldlné nošení mají měkké náušníky, potlačení hluků ANC zajistí nerušený poslech.

Reklama