Sony WF-1000XM5: nejvýkonnější ANC do uší

Reklama

Lepší ergonomie, vyšší hudební výkon a kvalitnější potlačení okolního hluku. Novinka od Sony míří do uší náročných posluchačů.

Sluchátka Sony WF-1000XM5 budou k dostání v černé a šedé barvě. Proti předchozímu modelu jsou o 20 % lehčí a 25 % menší, výdrž je až 8 hodin poslechu. Přesně 8 hodin (sluchátka) + 16 hodin (nabíjecí pouzdro), celkem 24 hodin při použití potlačení šumu a připojení bluetooth.

Dobíjecí pouzdro podporuje bezdrátové nabíjení, sluchátka podporujhí IPx4, zvládnou pot a stříkající vodu. Jak jsme u Sony zvyklí, podporují funkce Adaptive Sound Control a Speak-to-Chat (stačí začít mluvit a hudba se zastaví), včetně Multipoint Connect, připojení k více zdrojům.

Sluchátka mají tři mikrofony na každém uchu, včetně dvou mikrofonů se zpětnou vazbou, které zlepšují výkon potlačení nízkých frekvencí. Podle Sony se jedná o dosud největší krok v oblasti potlačení šumu, jehož výsledkem je ještě přesnější zachycení okolního zvuku, kombinuje se tak 6 mikrofonů pod taktovkou procesoru V2. Ohledně produkce se těšíme na pořádné basy, což vylepšuje nový měnič měniči Dynamic Driver X, zvuk vylaďují i nástavce s polyuretanovým pěnovým materiálem, který snižuje hluk v oblasti vysokých frekvencí.

WF-1000XM5 se začnou prodávat od srpna za doporučenou cenu 6 999 Kč.

Reklama